Sklep bhp Jastrzębie Zdrój

Odzież robocza i ochronna, obuwie robocze - sklep i hurtownia bhp Jastrzębie-Zdrój

W naszym sklepie doskonale rozumiemy, że nasi klienci potrzebują odzieży roboczej najwyższej jakości, dlatego oferujemy wyłącznie produkty, które spełniają wszelkie standardy, jeśli chodzi o bezpieczeństwo, a także wygodę i komfort. Sklep BHP w Jastrzębie Zdroju to twój punkt zaopatrzenia niezależnie od tego, czy pracujesz w szpitalu, na budowie, w kopalniach, przy robotach drogowych. Oferujemy szeroką gamę ubrań dostosowanych do twojej branży i twoich potrzeb.

Jakość jest dla nas ważna

Odzież ochronna w Jastrzębie Zdroju dostępna jest w szeregu rozmiarach, modelach w zależności od potrzeb klienta. Realizujemy pełne cykl procesu produkcyjnego, od opracowania innowacyjnych tkanin i aktualnych modeli odzieży, po dostawę produktów do klientów, dzięki czemu daliśmy się poznać jako odpowiedzialni producenci wysokiej jakości odzieży ochronnej dla różnych dziedzin działalności. Aby zakupić ubrania robocze w Jastrzębiu Zdroju, wystarczy złożyć zamówienie online lub skontaktować się z naszymi przedstawicielami. Możesz u nas zamówić:


• wodoodporne komplety odzieży roboczej;

• zestawy odzieży roboczej sygnalizacyjnej;

• sprzęt do dowolnego zastosowania: rękawice, maski, kaski, gogle itp.;

• kombinezony dla personelu medycznego;

• elementy wyposażenia;

• odzież wielokrotnego użytku i jednorazowa dla pracowników;

• obuwie ochronne do wykonywania różnego rodzaju prac i zadań;

• odzież przeciwpożarowa.

Nasze atuty

Sklep z odzieżą roboczą w Jastrzębiu Zdroju to miejsce, gdzie dokładamy wszelkich starań, aby wszelkie oferowane przez nas produkty były wykonane z materiałów najwyższej jakości. Odzież robocza w Jastrzębiu Zdroju jest szyta z tkanin, które wyróżniają się odpornością na uszkodzenia, zwiększoną wytrzymałością i trwałością koloru. Nie marszczą się i nie blakną, dzięki czemu produkty zachowują swoje pierwotne właściwości po wielu praniach. Sklep PPOŻ w Jastrzębiu Zdroju oferuje też odzież dedykowaną dla służb ratowniczych. Artykuły BHP w Jastrzębiu Zdroju produkowane są zgodnie ze standardami i wymaganiami dotyczącymi ochrony pracy. Nowe modele przed wprowadzeniem na rynek przechodzą testy laboratoryjne. Kombinezony robocze są tworzone z uwzględnieniem specyfiki zawodowej. Obuwie robocze z Jastrzębia Zdroju są odporne na uszkodzenia, zgniecenia i zapewniają pełne bezpieczeństwo dla stóp. Szycie odzieży roboczej odbywa się z wykorzystaniem materiałów, surowców, idealnie dopasowanych do danego rodzaju odzieży roboczej i obuwia. Każdy produkt prezentowany w katalogu pod każdym względem spełnia normy i wymagania w zakresie ochrony pracy, bezpieczeństwa pracy i kontroli produkcji. Buty robocze z Jastrzębia Zdroju czy odzież BHP z Jastrzębia Zdroju zapewnia zatem najwyższy stopień bezpieczeństwa dla zdrowia i życia pracowników.

Stale poszerzamy i aktualizujemy nasz asortyment, starając się objąć wszystkie obszary, w których konieczne jest zastosowanie specjalistycznej odzieży tego typu, jak też innych niezbędnych akcesoriów, które skutecznie ochronią dłonie, głowę czy palce pracownika, a jednocześnie podniosą komfort pracy i sprawią, że wszelkie czynności będą łatwiejsze do wykonania.

Produkty polecane przez naszych klientów