Znakowanie nadruk na odzieży roboczej bhp

„Dbałość o wizerunek nie jest lakierowaniem ani polerowaniem zewnętrznego błysku, ale sprawą jakości całej konstrukcji.” Werner Niefer 

Bezpieczeństwo w kolorze, na miarę XXIw.

Zapewne nie raz, nie dwa słyszeliście powtarzaną jak mantrę „zadbaj o wizerunek, pracowników oraz firmy, w której pracujesz”
Każdy z Nas chce wyglądać i czuć się w pracy bardzo dobrze.
Najprostszą dostępną formą utożsamiania się pracowników z firmą, w której pracują jest właśnie nadruk. 
Coraz większa liczba pracodawców przekonuje się, że jednak warto poświęcić chwilę czasu aby dobrać odpowiednią odzież roboczą, t-shirt czy też spodnie robocze, kask ochronny, na których warto byłoby wykonać nadruk. 
Dobrze dobrany rodzaj nadruku spowoduje zmianę postrzegania Was przez partnerów biznesowych, pracowników na plus.
Chcąc pomóc podjąć w 100% dobrą decyzję, dołożyliśmy wszelkich starań i wykonaliśmy dla Was, w czasie rzeczywistym wzorniki metod nadruku, wraz z ich opisami.

Material nadruku:

Flex folia
Obok haftu, jest to najtrwalsza metoda tworzenia nadruków. Polega ona na ploterowym lub laserowym wycięciu wzoru z pokrytej klejem folii, a następnie wgrzaniu jej w materiał za pomocą termoprasy. Bardzo ważną cechą tej techniki nadruku jest to, że pozwala wykonać nadruki odblaskowe, metaliczne oraz bardzo gładkie, a także uzyskiwać efekt sztywności.
Wzornik:

Flock folia
Daje efekt zamszu, który jest uzyskany poprzez nanoszenie strzyży tekstylnej (wiskozy) o różnej długości włosa. Wycięty wzór wgrzewa się w materiał w wysokiej temperaturze oraz pod ciśnieniem. Flock może być stosowany na wszystkie rodzaje materiałów. Pozwala on na wypukły nadruk o charakterystycznym meszku i aksamitnej fakturze oraz strukturze weluru, którego jakość oraz estetyka są bezkonkurencyjne w porównaniu z innymi rodzajami metod znakowania na odzieży reklamowej.
Wzornik:

 

Technika nadruku: 

Termotransfer (termonadruk)

Powyższa technika polega na wgrzaniu, w wybrany przez klienta materiał wcześniej przygotowanej grafiki pokrytej klejem.
Wzornik:


Haft komputerowy
Stanowi doskonały sposób na trwałe znakowanie odzieży, toreb czy innych tekstyliów. Nadaje on wyrobom bardzo elegancki wygląd. Natomiast ze względu na duże możliwości techniczne oraz szeroki wybór kolorów pozwala stworzyć dowolnie wybrane wzory. Jedną z głównych cech haftu komputerowego jest to, że ma bardzo wysoką odpornością na spieranie.
Wzornik:


Sitodruk