Sklep bhp Dębica

Sklep i hurtownia bhp Dębica - Odzież robocza i ochronna Dębica , obuwie robocze ochronne Dębica

W wielu branżach niezbędna jest funkcjonalna i wysokiej jakości odzież ochronna i higieniczna. Bezpieczna i higieniczna praca jest w pełni zagwarantowana tylko wtedy, gdy spełnione są wszystkie wymogi bezpieczeństwa i higieny. Nasz sklep BHP w Dębicy oferuje firmom z branży przemysłowo-handlowej, gastronomicznej i hotelarskiej, spożywczej oraz medyczno-pielęgnacyjnej wysokiej jakości odzież ochronną i higieniczną. Mamy w sprzedaży odzież roboczą z Dębicy, a także odzież ochronną (ŚOI) w postaci wariantów jednorazowych lub wielokrotnego użytku oraz narzędzia Wurth, narzędzia Sata czy narzędzia Profix.

Odzież ochronna i środki ochrony indywidualnej

Przepisy zalecają zastosowanie odzieży ochronnej, w zależności od obszaru zastosowania. Odzież ochronna z Dębicy znajduje zastosowanie w szczególności w przemyśle i handlu, ale także w branży spożywczej i medycznej. Rozumie się przez to odzież specjalną, która ma zapobiegać zagrożeniom związanym z daną działalnością. Jako sklep PPOŻ w Dębicy oferujemy też środki ochrony dla pracowników straży pożarnej oraz obuwie robocze z Dębicy czy bezpieczne narzędzia Proline, czy narzędzia Hilti. W naszej ofercie znajdzie wszystko. Od masek oddechowych po kaski, gogle ochronne, ochronę słuchu po specjalną ochronę całego ciała z certyfikatem obuwie ochronne - wszystko dla bezpieczeństwa pracownika.

Odzież ochronna i higiena

Doskonale znamy przepisy dotyczące higieny, które wymagają noszenia higienicznej odzieży ochronnej, zwłaszcza w obszarze produkcji żywności i handlu żywnością, ale także w laboratoriach medycznych i chemicznych. Wymagania dotyczące higieny osobistej są tak samo surowe, jak wymagania dotyczące samych produktów higienicznych. Dlatego oferowane przez nas artykuły BHP z Dębicy spełniają wszystkie wymagania, jednakowo te stawiane przez prawo krajowe, jak i unijne. Nakrycia głowy, produkty ochrony twarzy, ciała, stóp są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakości.

Buty robocze z Dębicy wykonane są z najlepszej jakości materiałów i skutecznie chronią najbardziej wrażliwe obszary stopy. W sklepie znajdziesz szeroką gamę odzieży ochronnej od certyfikowanych artykułów, takich jak maski ochronne zgodne z normą DIN-EN, po tańsze modele zapewniające mniejszą ochronę. Jako ochrona przed brudem lub do produkcji żywności kombinezony, rękawy ochronne i kalosze zapewniają wysoki poziom higieny i bezpieczeństwa. Wszystkie produkty higieniczne, czapki szefa kuchni, czapki, siatki na włosy, osłony brody, kaptury astronomiczne, maski na twarz, rękawy ochronne, kitle, kombinezony, kalosze nadają się tylko do jednorazowego użytku w celu zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa higienicznego.

Produkty polecane przez naszych klientów