Filtruj według

Cena

  • Range: 13,00 PLN - 659,00 PLN

Dostępność

Aktywne filtry

Czystość i Dezynfekcja

Czystość- Dezynfekcja praktyczne wskazania bezpieczeństwa i higieny pracy oraz głównego inspektopratru sanitarnego mają na celu usunięcie z otoczenia czynników szkodliwych i wprowadzenie czynników działających korzystnie, w celu zapewnienia odpowiednich warunków do pełnego rozwoju fizycznegoi psychicznego. Wyróżniamy następujące działy higieny: higiena komunalna, higiena pracy, higiena szkolna, higiena osobista. 
W celu zapobieżenia wirusom, bakteriom, starajmy się w codziennym życiu nie zapomnieć o bardzo ważnej rzeczy jaką jest dezynfekcja naszych dłoni, powierzchni naszych domostw, biur, restauracji, hal produkcyjnych w przemyśle mięsnym, spożywczym, itd. 


Czystość i dezynfekcja powierzchni, to często priorytet w wielu firmach. Dlatego nie mogło w naszej ofercie zabraknąć produktów, które ułatwiałyby utrzymanie pomieszczenia w odpowiedniej czystości.

Czyściwo przemysłowe - co warto o nim wiedzieć?

Dostępne w naszej ofercie czyściwo, to najwyższej jakości materiał chłonny, który skutecznie oczyści wybraną powierzchnię z wymagających i niebezpiecznych substancji takich jak smary, oleje, farby, opiłki powstałych w procesie produkcyjnym Oferowany przez nas produkt, spełnia wszystkie wymogi BHP. Co ważne, niektóre nasze czyściwa posiadają atesty do krótkotrwałego kontaktu z żywnością

Płyny i żele dezynfekcyjne

Nasz sklep BHP oferuje również szeroką gamę płynów i żeli antybakteryjnych, których skład został tak dobrany, by zapewnić maksymalny efekt czyszczenia i dezynfekcji. Sprawdzą się one zarówno w walce z bakteriami, jak i wirusami. Ze względu na ich delikatną strukturę, można je stosować na różne typy powierzchni.

Nasz sklep to doświadczony podmiot specjalizujący się w dystrybucji skutecznych środków czyszczących i dezynfekujących. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.