Filtruj według

Odzież-rozmiar

Cena

  • Range: 0,00 PLN - 1 013,00 PLN

Dostępność

Aktywne filtry
Rękawice metalizowane para aramid NT-8/5 (40cm-60cm) Orpel
Dostępny
215.00 PLN (netto)
264.45 PLN (brutto)
Wyświetl dostępne warianty
Orpel rękawice dla hutników piekarzy metalizowane: 400 mm (40cm długość) -
Dodaj
Orpel rękawice dla hutników piekarzy metalizowane: 600 mm (60cm długość) -
Dodaj

Ochrona części ciała

Ochrona części ciała na różnych etapach wykonywanej pracy jest bardzo istotna. Poszczególne elementy ochrony części ciała nazywane są środkami ochrony indywidualnej, które towarzyszą pracownikom w ich codziennej pracy. Odpowiedni dobór ochronników słuchu, ochrony dróg oddechowych, ochrona głowy-twarzy, czy też ochrona kończyn górnych poprzez założenie odpowiednich rękawic roboczych, chronią pracownika w dużej części przed wypadkiem przy pracy. Przydzielenie pracownikowi odpoweidniej odzieży ochronnej należy do obowiązku pracodawcy. 

Warto dodać, że stosowanie srodków ochrony indywidualnej bardzo czesto zapobiega np. ranom ciętym, urazom kręgosłupa. 

Praca przy piecach hutniczych i w innych środowiskach o wysokiej temperaturze otoczenia, wymaga zastosowania innowacyjnej odzieży ochronnej. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć izolowanych rękawic, które skutecznie ochronią ciało przed działaniem wysokiej temperatury.

Izolacyjna odzież BHP w formie rękawic ochronnych, wykonana jest ze specjalnego tworzywa (tkanina para-aramidowa), które jest materiałem niepalnym. Dodatkowo rękawica wyposażona jest w specjalna wkładkę izolacyjną, wykonaną najczęściej z włókniny lub podszewki. Struktura ta chroni skórę niezwykle skutecznie, zapewniając pracownikowi maksimum bezpieczeństwa.

Nie tylko ciepło

Nasze rękawice chronią nie tylko przed ciepłem, ale też przed innymi zagrożeniami, w tym odpryskami rozgrzanego metalu. W zależności od wariantu, mogą być to modele trzypalcowe lub pięciopalcowe.

Podsumowując, nasz sklep BHP oferuje Państwu szeroki zestaw rękawic izolacyjnych. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu, koniecznie zapraszamy do kontaktu.