Filtruj według

Cena

  • Range: 36,00 PLN - 361,00 PLN

Dostępność

Aktywne filtry

Czujnik dymu czadu gazu

Ochrona przeciwpożarowa w zakładzie pracy jest jednym z bardzo ważnych elementów tworzenia całokształtu kultury bezpieczeństwa, na każdym szczeblu prowadzenia działalności. Zgodnie z ustawą o ochronie przeciwpożarowej, realizacji przedsięwzięć, które mają na celu ochronę życia, zdrowia i mienia, przed pożarem, klęską żywiołową, innym miejscowym zagrożeniem, polega na ich zapobieganiu oraz rozprzestrzenianiu się. Bardzo ważnym elementem w ochronie przeciwpożarowej jest zapewnienie odpowiednich sił i środków do zwalczania pożaru, klęski żywiołowej oraz innego miejscowego zagrożenia.
Klikając w jeden z poniższych piktogramów, zostaniesz bezpiecznie przeniesion(a)y na wybraną przez siebie podkategorię.

Skuteczna ochrona przeciwpożarowa, to jeden z głównych fundamentów funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań, skutecznie chroniących mienie przed działaniem pożaru.
Gaśnice - to produkt wyjątkowy, gdyż mogą one, przy odpowiednim użyciu, skutecznie ograniczyć rozprzestrzenianie się ognia. W naszej ofercie znajdują się gaśnice, które przeznaczone są do gaszenia różnych typów powierzchni (ABC). Każda z nich posiada odpowiednią dokumentację, która gwarantuje jej bezpieczne użycie.

Czujniki Nasz sklep BHP specjalizuje się również w dystrybucji różnego rodzaju czujników dymu, w tym oczywiście tlenku węgla (potocznie nazywanego czadem). Nasze czujniki posiadają wbudowany układ zależnościowy, który wyklucza możliwość dokonania błędu podczas pomiaru. Każdy z czujników wyposażony jest też w głośny system alarmowy!
Podsumowując, dostarczamy naszym klientom kompletne rozwiązania przeciwpożarowe. Mogą one być zarówno częścią indywidualnego systemu ochrony, jak też elementem bardziej rozbudowanego układu