Defibrylatory stają się coraz bardziej dostępne dla osób trzecich. Jest to bardzo ważne, że w sytuacji zagrożenia życia, możemy bardzo szybko podjąć kroki ratujące ludzkie życie.
\nDefibrylatory AED z reguły coraz częściej możemy spotkać w urzędach, gminach, przedszkolach, szkołach podstawowych, liceach, uczelniach, firmach.
\nPamiętajmy, że defibrylator aed nie męczy się jak człowiek, dlatego warto aby był dostepny w pobliżu jako asystent poczas ratowania życia ludzkiego.
\n