Filtruj według

Odzież-rozmiar

Cena

  • Range: 9,00 PLN - 232,00 PLN

Dostępność

Aktywne filtry

Wiosna-Lato odzież

Odzież robocza jest to odzież, której zadaniem jest ochrona osoby  przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi
jak: deszcz, mróz. Odzież robocza chroni również przed zabrudzeniem. Do najczęściej stosowanych elementów ubrań roboczych należą: kurtki ocieplane, koszule flanelowe, spodnie do pasa, spodnie ogrodniczki, t-shirt, koszulki polo, bielizna termoaktywna, bluzy, czapki jesień-zima. Bez względu na wymiar etatu i czasookres trwania umowy, pracodawca ma obowiązek wyposażyć pracownika w odzież roboczą. Coraz ważniejszym elementem odzieży w formie jest jej personalizacja. Odzież roboczą możemy z powodzeniem personalizować takimi metodami jak haft komputerowy  oraz termotransfer

Klikając w jeden z poniższych piktogramów, zostaniesz bezpiecznie przeniesion(a)y na wybraną przez siebie podkategorię.


Wiosna, lato i wczesna jesień to czas, który wymaga specjalnej ochrony przed światłem słonecznym. Wiedzą to zarówno pracodawcy, jak i ich pracownicy. W naszej ofercie, nie brakuje odzieży letniej bhp, która gwarantuje komfort pracy przy intensywnym oddziaływaniu promieni słonecznych.

Lekkość i przewiewność

W swojej ofercie posiadamy odzież ochronną bhp, która ułatwia skórze oddychanie i jednocześnie zapewnia optymalny komfort pracy. Posiadamy zarówno gustowne, ochronne czapki z daszkiem, jak i krótkie, funkcjonalne spodenki do pracy. U nas znajdą Państwo zarówno produkty bawełniane, jak i poliestrowe!

Wygoda noszenia

Nasza letnia odzież BHP jest tak zaprojektowana, by zapewnić pracownikowi optymalne warunki przebywania w silnie nasłonecznionym otoczeniu. Czapki z daszkiem posiadają wszyte, metalowe otwory. Z kolei spodnie wykonane są z bawełny, która zapewnia skórze optymalną wentylację.

Letnia odzież BHP, która dostępna jest w naszym sklepie, to produkty zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami.